Tvorba webových stránek

Rádi Vám poskytneme kompletní řešení Vaší prezentace na Internetu. Neomezujeme se totiž pouze na vytvoření internetových stránek jako takových, ale i na řadu dalších služeb s tím spojených. Zajistíme umístění Vašich stránek na Internetu, budeme Vaši prezentaci pravidelně aktualizovat, vytvoříme účinné reklamní bannery nebo interaktivní prezentaci ve Flashi jako součást Vašich stránek.

Nezáleží, zda jste společnost nebo soukromá osoba, při tvorbě Vaší prezentace budete mít vždy hlavní slovo. V každém případě se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc. Řídíme se přitom následujícími zásadami:

  • pěkný design - stránky musí zaujmout na první pohled
  • přehlednost - sebekrásnější prezentace je k ničemu, pokud se v ní nikdo nevyzná a nenajde požadované informace
  • kompatibilita - stránky by se měly zobrazovat pokud možno stejně ve všech nejpoužívanějších prohlížečích
  • rychlost - velmi důležitý aspekt, nejde bohužel dohromady s nádhernou grafikou, je tudíž nutná jistá střízlivost, co se grafických prvků týče
  • aktualizace - obsah by měl být co nejčastěji obnovován, aby návštěvník vždy nalezl čerstvé informace
  • publicita - je zbytečné mít internetové stránky, pokud se o nich nikdo nedozví, proto je nutné je zařadit do různých vyhledávačů i jinak propagovat

Náš záběr sahá od jednoduchých jednostránkových prezentací až po složité internetové obchody. Naše nabídka je pro lepší orientaci rozdělena do několika kategorií:

základní prezentace
Jedno až deseti stránková jednoduchá prezentace, stručně představující Vás nebo Vaši firmu a nabízející základní informace. Je tvořena několika statickými, navzájem propojenými stránkami.
profesionální prezentace
Prezentace tvořená neomezeným počtem stránek dynamicky generovaných. Je vhodná zejména pro firmy, které prostřednictvím Internetu propagují své zboží a služby např. pomocí nabídkového katalogu. Samozřejmostí je vyhledávání pomocí jména, druhu apod.
elektronický obchod
Pokud chcete od Internetu něco navíc, založte si internetový obchod. Umožníte svým zákazníkům nakupovat vaše zboží kdykoliv a odkudkoliv.

Součástí všech typů prezentací je zpracování Vámi dodaných obrázků a materiálů, zařazení do českých vyhledávačů (Seznam, Google, Centrum, Atlas, apod.), a umístění na serveru.

Můžete si vybrat, kam umístíme Vaše stránky na placený virtuální server s doménou www.něco.cz (.com,.net,.org).

K tvorbě stránek používáme HTML, CSS, JavaScript, Perl, PHP, MySQL, XML, Java, Vlastní redakční systém.

Tvorba reklamních bannerů

Pokud máte již stránky vyrobeny a rozhodnete se je i aktivně propagovat, poslouží Vám k tomu tzv. reklamní bannery, čtverce a ikonky. Ty mohou být statické, animované nebo zhotovené ve Flashi. Rádi pro Vás takové bannery zhotovíme.